Blog

Dual formy na polygél 120 ks


ID5401
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Priesvitné dual formy určené na predlžovanie nechtov bez lepenia tipov a bez použitia šablón. Tieto formy majú naznačenú dĺžku, a tak jednoduchšie vymodelujete... Celý popis
Naša cena 7.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Priesvitné dual formy určené na predlžovanie nechtov bez lepenia tipov a bez použitia šablón. Tieto formy majú naznačenú dĺžku, a tak jednoduchšie vymodelujete rovnako dlhé nechty. Polygél nanášajte do formy pomocou štetca, ktorý ste namočili v poly liquide. Napokon priložte na necht a prebytočný materiál, ktorý sa po bokoch vytlačí pozbierajte ešte pred vložením do lampy. Napokon nechajte v lampe vytvrdnúť a formu odstráňte. V UV lampe tvrdne 2 minúty, alebo v dual lampe cca 1 minútu. V balení je 12 veľkostí dual foriem a za každej veľkosti je 10 kusov. Pri šetrnom odstraňovaní foriem ich môžete použiť opakovane.
štítok Novinka
farba číra
šírka 11 cm
dĺžka 19 cm
výška 1.5 cm

Prírodný necht si upravíme tak, že zatlačíme kožičku, prípadne ju odstránime. Zmatníme povrch nechta brúsnym blokom a oprášime. Aplikujeme prípravky ako je poly prep a poly grip. Teraz je necht pripravený na modelovanie. Vyberieme si správnu veľkosť dual formy a prírodným štetcom si do formy aplikujeme polygél. Ten roztlačíme do požadovanej dĺžky a následne formu pritlačíme na necht. Priloženú formu s nechtom vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vytvrdnutí formu opatrne odstránime a vytvorenú modeláž prebrúsime.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022