Návody a inšpirácie

Knitpro Botties - rôzne veľkosti


ID27446
Inovatívna novinka od spoločnosti KnitPro. Nové ľahko opracovateľné podrážky na handmade topánky. Sú vhodné nielen do interiéru ale aj exteriéru. Pomocou... Celý popis
Cena od 13.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Inovatívna novinka od spoločnosti KnitPro. Nové ľahko opracovateľné podrážky na handmade topánky. Sú vhodné nielen do interiéru ale aj exteriéru. Pomocou týchto podrážok si môžete vytvoriť jedinečnú pletenú, háčkovanú, plstenú alebo aj šitú obuv. Ako napríklad papučky, balerínky ale aj čižmy. Sady ponúkame v troch najobľúbenejších veľkostiach - EU 37-38, 39-40 a 41-42.

Protišmykové podrážky sú vyrobené z pružného plastu (TPU). Je netoxický, šetrný k pokožke a úplne recyklovateľný. Materiál z ktorého sú vyrobené je ľahký a flexibilný no zároveň pevný a odolný. Takže tieto podrážky môžete použiť viackrát a vytvoríte si tak každú sezónu novú obuv vhodnú na akékoľvek ročné obdobie. Po obvode celej podrážky sa nachádzajú dierky. Vďaka perforovanému okraju je možné na podrážku priamo priháčkovať, prišiť alebo pripevniť pletenú vrchnú časť obuvi.

Pomocou tejto základnej sady podrážok si vytvoríte krásne papučky, balerínky, mulice či členkové alebo aj vyššie háčkované čiižmy. Tvorivosti sa medze nekladú.

Pri tvorbe môžete použiť rôzne druhy priadze. Ako napríklad ponožkové, bavlnené alebo ženilkové priadze. Skvelou voľbou je aj huňatejšia polyesterová priadza. Ale aj rôzne druhy látok a priadzí vhodných na plstenie.

Celá sada je uložená v papierovej krabičke. Na zadnej strane krabičky sa nachádza QR kód, po naskenovaní sa môžete inšpirovať rôznymi návodmi. Po rozstrihnutí krabičky vo vnútri nájdete návod na háčkované papuče.

Vďaka týmto podrážkam  je možné vytvoriť jedinečnú obuv či už ste začiatočník alebo pokročilý, stačia vám základné zručnosti.

Sada Botties BASIC EDITION obsahuje:

  • 1 pár podrážok Botties®
  • 1 pár plstených vložiek
  • 5 metrov voskovanej šnúrky pre stabilné pripojenie k zvršku topánky
  • 1 pár štítkov Botties®


knitpro-BE001-EN
ID27323
KnitPro Botties veľkosť 37/38
Máme posledné 3 kúsky
13.99 €
knitpro-BE002-EN
ID27324
13.99 €
knitpro-BE003-EN
ID27325
13.99 €

Odporúčame dokúpiť

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024