Návody a inšpirácie

KnitPro plátna s rámom na vyšívanie - rôzne tvary


ID26867
Plátno na vyšívanie dutou ihlou, ktoré je už vopred pripevnené na drevenom ráme. Látka sa tak nehýbe a máte k dispozícii stabilný povrch. V balení sú 2... Celý popis
Cena od 18.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Plátno na vyšívanie dutou ihlou, ktoré je už vopred pripevnené na drevenom ráme. Látka sa tak nehýbe a máte k dispozícii stabilný povrch. V balení sú 2 kusy plátna na rámčeku v dvoch rôznych veľkostiach. V ponuke sú rámiky s plátnom v tvare štvorca alebo obdĺžnika. Hotový projekt je ihneď pripravený na zavesenie.

Balenie obsahuje 2 kusy plátna. Väčšie plátno, nazývané tiež Monk's Cloth - plátno mníchov je vyrobené zo 100% čistej bavlny. Vďaka tomuto zloženiu je ekologickou a udržateľnou voľbou. Materiál je veľmi odolný a trvácny. Táto látka je špeciálne tkaná s dvojitým prameňom bavlny. Každých 5cm je pretkaná bielou čiarkou, aby bolo možné lepšie a presnejšie umiestniť vzor. Je ideálna pre prácu s dutou ihlou s priemerom 3mm a 4mm. 

Na menšom rámčeku je potiahnuté Duck´s Fabric - kačacie plátno. Táto látka je vyrobená zo 100% čistej bavlny. Pomenovanie kačacie plátno dostalo kvôli väzbe akou je tvorené. Väzba je rovnomerná a pevná ale v konečnom dôsledku vytvára hladkú tkaninu, ktorá je odolná proti roztrhnutiu. Má neutrálnu farbu, ktorá má na sebe jemné škvrny ako malé semienka. Je ideálna pre duté ihly s priemerom 2mm. 

Farba plátna je prírodná, má jemnú krémovú farbu. Práve takáto je farba bavlny po vyčistení, spracovaní a pripravení na tkanie. Ak je bavlnené plátno žiarivé biele tak v tom prípade nejde o prírodnú bavlnu. Pretože na to, aby bola bavlna biela musí byť vybielená. 

 knitpro-21011
ID26757
21.99 €
knitpro-21010
ID26758
18.99 €
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024