Návody a inšpirácie

Zlatý UV gél LONEL s perleťou 041 5ml


ID2680
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 14 kusov
Zlatožltý gél na maľovanie nechtov. Aplikujeme ho na necht počas modelovania gélom či polygélom, alebo až na záver. Aby sme docielili krásnu sýtu a jednotnú... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Zlatožltý gél na maľovanie nechtov. Aplikujeme ho na necht počas modelovania gélom či polygélom, alebo až na záver. Aby sme docielili krásnu sýtu a jednotnú farbu, zlatý UV gél nanesieme minimálne v dvoch vrstvách. Je samovyrovnávací. V UV lampe ho necháme polymerizovať 2 minúty a v dual UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Aj po vytvrdnutí v lampe ostáva povrch lepkavý. Je to výpotok, ktorý je bežnou súčasťou.
farba zlatá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou 

Gél môžete naniesť na celú plochu nechta. Pred nanášaním ho premiešajte, aby neostal usadený. Nanášajte ho na nechty plochým štetcom opatrne, aby nezatekal ku kožičke. Po vytvrdnutí v lampe utrite z nechtov lepkavý výpotok. Pre vrátenie lesku použite vrchný UV gél. 

perlet

Krytie tohto UV gélu

UV gél je vhodný aj na zdobenie. Je stredné hustý. Má jemnú perleť, preto je potrebné ho nanášať v tenkých vrstvách a precízne. Na vopred pripravený necht aplikujeme gél a necháme výtvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Ak máte 9W UV lampu s jednou žiarovkou, doba tvrdnutia bude 4-5 minúty. Pre intenzívnu farbu, vrstvy aplikujeme viac krát. Výpotok neutierame. Nakoniec nanesieme vrchný lesk, ktorý tiež necháme vytvrdnúť. Natrieme kožičku olejčekom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024