Návody a inšpirácie

Zlatý UV gél LONEL s leskom 009 5ml


ID8764
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Zlatý UV gél s perleťou vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Aplikujeme ho na necht počas modelovania gélom alebo polygélom alebo na záver. Nanášame... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Zlatý UV gél s perleťou vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Aplikujeme ho na necht počas modelovania gélom alebo polygélom alebo na záver. Nanášame ho v minimálne 2 až 3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť v UV lampe 36W, v ktorej gél vytvrdne za 2 minúty alebo dual UV LED lampe za 60 až 120 sekúnd. Lepkavosť, ktorá vznikne pri tvrdnutí vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Gél je samovyrovnávací.
farba zlatá
objem 5 ml

Zlatý gél s perleťou

Pred nanášaním na nechty premiešajte špajlou. Vhodný na celoplošné maľovanie. pri nanášaní dbajte na to, aby v lakovaní nebolo vidno ťahy štetca.

Farba a odlesk UV gélu

Stredne hustý a silne pigmentovaný gél nanášajte najlepšie plochým štetcom na vymodelované gélové nechty. Aj keď je gél dobre pigmentovaný, nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách a každú z nich vložte do lampy. Pri použití UV lampy na 2 minúty, ak použijete dual lampu, postačí aj 60 až 120 sekúnd, podľa výkonu almpy. Lepkavý výpotok neutierajte a následne aplikujte vrchný gél. Ten zabezpečí lesk a trvácnosť gélu na nechte.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024