Návody a inšpirácie

Svetlý strieborný UV gél LONEL 023 5ml


ID4105
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Sivý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové a polygélové nechty. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Je stredne hustý a samovyrovnávací. Tvrdne... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sivý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové a polygélové nechty. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Je stredne hustý a samovyrovnávací. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo dual UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva výpotok, ktorá napomáha lepšiemu priľnutiu ďalšej vrstvy gélu.
farba strieborná
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou

Strieborný UV gél s perleťou. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Skôr ako ho začnete nanášať na nechty ho premiešajte pomocou pomarančového drievka. Nanášajte ho plochým štetcom aspoň v dvoch vrstvách. 

uv gel s perletou

Gél má strieborno sivú farbu s perleťou. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Pred nanášaním je dobre farebný gél premiešať pomocou pomarančového drievka. Nanášame ho na vopred vymodelované nechty minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W UV lampe 4 až 5 minút. Po vytvrdnutí ostáva gél jemne lepkavý, tento povlak medzi vrstvami nezotierame. Na záver môžeme naniesť vrchný lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024