Návody a inšpirácie

Svetlý ružový UV gél LONEL 050 5ml


ID8769
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Svetlo ružový UV gél s jemnou ružovou perleťou. Aplikovať ho môžete na alebo pod gélovú či polygélovú modeláž. Aplikujte ho na nechty v 2-3 tenkých vrstvách,... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo ružový UV gél s jemnou ružovou perleťou. Aplikovať ho môžete na alebo pod gélovú či polygélovú modeláž. Aplikujte ho na nechty v 2-3 tenkých vrstvách, aby ste dosiahli jednotnú farbu. Vhodný na celoplošné maľovanie. Je samovyrovnávací. Nechajte ho tvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo dual UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorú nie je potrebné utrieť.
objem 5 ml
farba ružová

Ružový UV gél

Pre výraznejšiu farbu naneste 2 až 3 vrstvy, ktoré necháte vytvrdnúť v UV alebo UV LED lampe. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť samostatne. Gél je vhodný na lakovanie nechtov.

gel-na-nechte-id19756.jpg (800×800)

Silne pigmentovaný UV gél s jemnou perleťou pred použitím premiešajte, aby v ňom neostal usadený pigment. Gél dobre kryje, ale aj napriek tomu odporúčame nanášať ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu gélu nechajte vytvrdnúť. V UV lampe je doba polymerizácie 2 minúty, pri použití dual lampy postačí 60 až 120 sekúnd. Lepkavosť medzi vrstvami neutierajte. Na záver nalakujte vrchný gél, ktorý dodá gélovým nechtom lesk a trvácnosť.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024