Blog

Svetlý modrý UV gél LONEL 047 5ml


ID8767
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 19 kusov
UV gél modrej farby so striebornou perleťou na celoplošné maľovanie nechtov. Pred nanášaním ho dobre premiešame špajlou. Naniesť ho môžeme ako na gélové... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél modrej farby so striebornou perleťou na celoplošné maľovanie nechtov. Pred nanášaním ho dobre premiešame špajlou. Naniesť ho môžeme ako na gélové tak aj na polygélové nechty. Aplikujeme ho pomocou plochého štetca v 2 až 3 tenkých vrstvách aby sme docielili výraznosť farby. Následne každú vrstvu necháme uschnúť v UV alebo dual UV LED lampe. Doba tvrdnutia gélu v jednotlivých lampách sa líši. Pri UV lampe gél vytvrdne za 2 minúty a pri dual lampe tvrdne už za 30 až 60 sekúnd. Gél vytvára výpotok. Pri práci je samovyrovnávací.
objem 5 ml
farba modrá

Modrý UV gél

Tento gél je dobrou voľbou či už na chladné alebo teplé obdobie. Je vhodný na maľovanie nechtov. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje.

gel-na-nechte-id19752.jpg (800×800)

Ako postupovať

UV gél sa veľmi dobre nanáša vďaka stredne hustej konzistencii. Zároveň je veľmi dobre pigmentovaný, a tak ho stačí nanášať v dvoch tenkých vrstvách, pre dokonalú intenzitu farby. Nanášajte ho s plochým štetcom na gélovú, akrylovú alebo polygélovú modeláž. Doba, za akú vytvrdne závisí od použitej lampy a množstva naneseného gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty, v dual lampe mu postačí aj minúta. V slabšej dual lampe to však môže byť aj 120 sekúnd. lepkavosť, ktorá vznikne pri tvrdnutí neodstraňujte a naneste vrchný gél. Po jeho vytvrdnutí utrite výpotok cleanerom a buničinou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024