Návody a inšpirácie

Ružový perleťový UV gél LONEL 004 5ml


ID2584
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 34 kusov
Farebný perleťový gél na trvácne lakovanie polygélových a gélových nechtov. Je samovyrovnávací. Pre dosiahnutie jednotnej farby ho nanášajte v 2-3 tenkých... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný perleťový gél na trvácne lakovanie polygélových a gélových nechtov. Je samovyrovnávací. Pre dosiahnutie jednotnej farby ho nanášajte v 2-3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV alebo UV LED lampe a vytvára výpotok.
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Perleťový UV gél po nanesení

Gél pred použitím premiešajte aby v ňom neostala usadená perleť. Nanášajte ho v tenkých vrstvách pomocou štetca a nechajte vytvrdnúť v UV alebo UV LED lampe. Dbajte na to, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte ešte pred vložením ruky do lampy.  

perlet

Ako postupovať

Farebný UV gél je vhodný na maľovanie zdobenie ako aj na natretie celých nechtov. Je stredne hustý preto sa s ním dobre pracuje. Obsahuje jemnú perle, preto ho treba na necht nanášať opatrne a precízne. Nanášame ho v tenkých vrstvách a následne ho dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Pre intenzívnejšiu farbu UV gélu je potrebné vrstvy opakovať. Na vrátenie lesku aplikujeme vrchný UV gél. Vzniknutý výpotok na záver odmastíme cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024