Návody a inšpirácie

Petrolejový LONEL UV gél s perleťou 035 5ml


ID2511
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 25 kusov
Modrozelený, tyrkysový UV gél. Vhodný na celoplošné maľovanie nechtov, ktoré vydrží 3-4 týždne. Môžete ním maľovať gélové alebo polygélové nechty predlžované... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Modrozelený, tyrkysový UV gél. Vhodný na celoplošné maľovanie nechtov, ktoré vydrží 3-4 týždne. Môžete ním maľovať gélové alebo polygélové nechty predlžované ako na tipy tak aj na šablónky. Farebný gél nanášajte v 2-3 tenkých vrstvách. Má samonivelačnú schopnosť. Farebné gély tvrdnú v UV lampe 2 minúty, alebo v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na ich povrchu vytvára výpotok.
farba modrá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Gél po vytvrdnutí

Gél pred nanášaním premiešajte, aby neostal usadený. Po vytvrdnutí je gél tyrkysovej farby a má jemnú perleť.  

po vytvrdnutí

Ako postupovať

Gél je krásnej modrozelenej farby. Má jemnú perleť. Nanášajte ho na vymodelované gélové nechty. Predtým ako začnete gél nanášať na nechty, pomocou pomarančového drievka ho premiešajte. Dávajte pozor na to aby vám gél nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane tak ho odstráňte, a až tak dajte vytvrdnúť do UV lampy. V 36W UV lampe je potrebné, aby ste nechty nechali tvrdnúť 2 minúty a v 9W lampe až 5 minút. Ako záverečnú vrstvu aplikujte vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024