Návody a inšpirácie

Perleťový fuchsiový UV gél LONEL 017 5ml


ID2510
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 23 kusov
Ružovo-fialový perleťový UV gél na maľovanie nechtov. Môžete ho použiť na gélové alebo polygélom modelované nechty. Aby ste dosiahli jednotnú farbu, odporúčame... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo-fialový perleťový UV gél na maľovanie nechtov. Môžete ho použiť na gélové alebo polygélom modelované nechty. Aby ste dosiahli jednotnú farbu, odporúčame gél nanášať v 2 až 3 tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v UV alebo UV LED lampe. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý, čo je bežnou súčasťou. Pri práci je gél stredne hustý a samovyrovnávací. V prípade potreby prebrúsenia môžete výpotok utrieť cleanerom.
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou

Gél pred použitím premiešajte. Urobiť tak môžete so štetcom alebo pomarančovým drievkom. Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak, aby nezatiekol ku kožičke. UV gél má jemnú perleť a na nechtoch vyzerá zaujímavo.  

gel

Farba a odlesk UV gélu

Stredne krycí ružový perleťový UV gél. Nanášame ho v 2-3 tenkých vrstvách. Pri aplikácii dbáme na to, aby pred vložením do UV lampy nebolo vidno na nechte ťahy štetca. V 4-žiarovkovej lampe gél vytvrdne za 2 minúty (120 sekúnd), alebo v 9W lampe s 1 žiarovkou za 4-5 minút. Lepkavosť, ktorá sa pri tvrdnutí vytvorí na nechte neutierame. Tvorí totiž väzbu s ďalším naneseným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024