Návody a inšpirácie

Medený UV gél LONEL s perleťou 011 5ml


ID8768
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
UV gél oranžovo-hnedej farby, ktorý doplňuje krásna perleť. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách tak, aby nebolo vidno ťahy štetca v perleti.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél oranžovo-hnedej farby, ktorý doplňuje krásna perleť. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách tak, aby nebolo vidno ťahy štetca v perleti. Odporúčame aplikovať na polygélové alebo gélové nechty. Každú vrstvu nechajte uschnúť v UV lampe 2 minúty alebo dual UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Je samovyrovnávací a vytvára výpotok.
farba hnedá, červená, oranžová
objem 5 ml

Tehlový UV gél

UV gél v krásnej tehlovej farbe obsahuje jemnú perleť. Gél aplikujte pomocou plochého štetca opatrne a precízne tak, aby nebolo vidno ťahy štetca.

gel-na-nechte-id19754.jpg (800×800)

Farebný UV gél s jemnou perleťou je silne pigmentovaný a stredne hustý. Pri práci nesteká. Gél aplikujeme na vymodelované nechty gélom, akrylom, alebo polygélom. Aplikujeme ho na vrstvu číreho UV gélu v dvoch tenkých vrstvách. Každú necháme samostatne vytvrdnúť v lampe. Medzi vrstvami lepkavý výpotok neutierame. Doba tvrdnutia závisí od množstva naneseného gélu a použitej lampy. V UV lampe je tvrdnutie 2 minúty, v dual lampe postačí pri silnejších lampách 1 minúta, no pri slabších to môže byť aj 120 sekúnd. Výpotok neutierajte a celé lakovanie pretrite vrchným gélom pro Top, alebo finish gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024