Návody a inšpirácie

Lososový LONEL UV gél 020 5ml


ID2307
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 47 kusov
Perleťový UV gél ružovo oranžovej farby. Vhodný na maľovanie polygélových a gélových nechtov. Gél je stredne hustý, preto ho nanášajte v tenších vrstvách.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Perleťový UV gél ružovo oranžovej farby. Vhodný na maľovanie polygélových a gélových nechtov. Gél je stredne hustý, preto ho nanášajte v tenších vrstvách. Tie zopakujte 2 až 3krát. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV LED lampe 3é až 60 sekúnd. Ak máte ešte UV lampu, tak čas tvrdnutia je 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára výpotok, ktorý očistíte čističom gélu.
farba oranžová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Gél nanesený v dvoch vrstvách

Tento uv gél je nanesený na mliečny tip v dvoch vrstvách. Je potrebné ho pred nanášaním premiešať. Urobiť tak môžete pomocou štetca alebo pomarančového drievka. Na nechty ho nanášajte  plochým štetcom. Výpotok odstránite čističom gélu.

dve vrstvy

Gél pred použitím opatrne premiešame. Má dobrú kryciu schopnosť a nanášame ho v 2 tenkých vrstvách. Pri aplikácii perleťových gélov je veľmi dôležitý dokonale vytvarovaný podklad, pretože perleť zvýrazní aj ten najmenší nedostatok či nerovnosť. Pri nanášaní pracujeme tak, aby na nechte v perl eti nebolo vidno ťahy štetcom. Gél polymerizuje v 36W UV lampe 2 minúty, alebo v 9W lampe 4-5 minút. Po vytvrdnutí neodstraňujeme lepkavú vrstvu, pretože vďaka nej sa vrchný gél lepšie naviaže.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024