Blog

Levanduľový perleťový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID4112
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 42 kusov
Fialový gél so striebornou perleťou. Nanášajte ho v tenkých vrstvách tak, aby v perleti nebolo vidno ťahy štetca. Za 2 minúty vám vytvrdne v UV lampe,... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Fialový gél so striebornou perleťou. Nanášajte ho v tenkých vrstvách tak, aby v perleti nebolo vidno ťahy štetca. Za 2 minúty vám vytvrdne v UV lampe, alebo v dual lampe už za 60 sekúnd. Aj po tomto čase ostáva povrch lepkavý. Tento výpotok neodstraňujte, pretože tvorí väzbu s ďalšou vrstvou.
farba fialová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Farba gélu po nanesení

Svetlo fialový gél obsahuje jemnú striebornú perleť, preto je potrebné ho pred použitím poriadne premiešať. Urobiť tak môžete štetcom alebo pomarančovým drievkom. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Použite aspoň dve vrstvy farebného UV gélu. Ak je to potrebné, naneste ďalšiu. Každú z vrstiev nechajte uschnúť v UV lampe a na záver použite vrchný lesk. Z poslednej vytvrdnutej vrstvy odstráňte lepkavý výpotok čističom gélu. 

farba gelu po naneseni

Je to gél svetlo fialovej farby s jemnou perleťou. Pred použitím je dobre gél jemne premiešať, aby neostal usadený pigment na dne téglika. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Môžete ho použiť na zdobenie nechtov, alebo ho naniesť na celý necht. Gél aplikujte pomocou plochého štetca opatrne a precízne, aby nezatiekol až na kožtičku. Potom nechty vložte do 36W UV lampy na 2 minúty alebo do 9W UV lampy na 4 minúty. Vzniknutý výpotok z nechtu odstránime až na záver pomocou cleanera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022