Návody a inšpirácie

Levanduľový perleťový UV gél LONEL 019 5ml


ID4112
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 10 kusov
Fialový gél so striebornou perleťou. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách tak, aby v perleti nebolo vidno ťahy štetca. Za 2 minúty vám vytvrdne v UV lampe,... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Fialový gél so striebornou perleťou. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách tak, aby v perleti nebolo vidno ťahy štetca. Za 2 minúty vám vytvrdne v UV lampe, alebo v dual lampe už za 30-60 sekúnd. Aj po tomto čase ostáva povrch lepkavý. Tento výpotok neodstraňujte, pretože tvorí väzbu s ďalšou vrstvou. Gél je pri aplikácii stredne hustý a má samovyrovnávaciu schopnosť. Vhodný skôr na celoplošné maľovanie nechtov a nie na zdobenie.
farba fialová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Farba gélu po nanesení

Svetlo fialový gél obsahuje jemnú striebornú perleť, preto je potrebné ho pred použitím poriadne premiešať. Urobiť tak môžete štetcom alebo pomarančovým drievkom. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Použite aspoň dve vrstvy farebného UV gélu. Ak je to potrebné, naneste ďalšiu. Každú z vrstiev nechajte tvrdnúť v UV alebo UV LED lampe.

farba gelu po naneseni

Je to gél svetlo fialovej farby s jemnou perleťou. Pred použitím je dobre gél jemne premiešať, aby neostal usadený pigment na dne téglika. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Môžete ho použiť na zdobenie nechtov, alebo ho naniesť na celý necht. Gél aplikujte pomocou plochého štetca opatrne a precízne, aby nezatiekol až na kožtičku. Potom nechty vložte do 36W UV lampy na 2 minúty alebo do 9W UV lampy na 4 minúty. Vzniknutý výpotok z nechtu odstránime až na záver pomocou cleanera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024