Blog

Hnedý perleťový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID2679
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
UV gél vhodný aj na celoplošné maľovanie nechtov. Používa sa ako druhá, alebo tretia vrstva. Odporúčame nanášať v 2 až 3 tenkých vrstvách. V UV lampe tvrdne... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél vhodný aj na celoplošné maľovanie nechtov. Používa sa ako druhá, alebo tretia vrstva. Odporúčame nanášať v 2 až 3 tenkých vrstvách. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý výpotok je možné utrieť čističom gélu.
farba hnedá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Farba po vytvrdnutí

UV gél je vhodný na zdobenie alebo maľovanie celých nechtov. Pred použitím ho premiešajte pomarančovým drievkom a nanášajte ho tak, aby nezatekal ku kožičke. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Nechty na záver zafixujte vrchným UV gélom, ktorý dodá farbe lesk.

po vytvrdnuti

Konzistencia a farba UV gélu

UV gél má krásnu hnedo perleťovú farbu. Obsahuje aj jemný strieborný prášok, čím vzniká špecifická farba. Je potrebné pred použitím stále poriadne premiešať za pomoci pomarančového drievka, štetca. Gél nanášajte v tenkých vrstvách. Je mierne krycí, preto pre intenzívnu farbu nanášame vrstvy viac krát. Každú vrstvu UV gélu necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Ako konečnú vrstvu nanesieme lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022