Návody a inšpirácie

Hnedý perleťový UV gél LONEL 040 5ml


ID2679
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 22 kusov
Hnedý UV gél vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Má striebornú perleť. Je stredne hustý a samovyrovnávací. Je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hnedý UV gél vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Má striebornú perleť. Je stredne hustý a samovyrovnávací. Je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Použite ho na gélovú alebo polygélovú modeláž. Odporúčame nanášať v 2 až 3 tenkých vrstvách. V UV LED lampe vytvrdne za 30 až 60 sekúnd, ak máte ešte UV lampu, nechajte ho tvrdnúť 2 minúty. Lepkavý výpotok, ktorý vznikne pri tvrdnutí je bežnou súčasťou a netreba sa báť že je to nevytvrdnutý gél. Výpotok utrite len ak potrebujete povrch prebrúsiť. Na jeho odstránenie použite cleaner a buničinu.
farba hnedá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Farba po vytvrdnutí

UV gél je vhodný na maľovanie celých nechtov. Pred použitím ho premiešajte pomarančovým drievkom a nanášajte ho tak, aby nezatekal ku kožičke. Nechajte vytvrdnúť v UV alebo UV LED lampe. 

po vytvrdnuti

Konzistencia a farba UV gélu

UV gél má krásnu hnedo perleťovú farbu. Obsahuje aj jemný strieborný prášok, čím vzniká špecifická farba. Je potrebné pred použitím stále poriadne premiešať za pomoci pomarančového drievka, štetca. Gél nanášajte v tenkých vrstvách. Je mierne krycí, preto pre intenzívnu farbu nanášame vrstvy viac krát. Každú vrstvu UV gélu necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Ako konečnú vrstvu nanesieme lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024