Návody a inšpirácie

Grafitový UV gél LONEL 048 5ml


ID4115
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Čierny gél so striebornou perleťou. Pre výraznejšiu farbu ho naneste v 2-3 vrstvách. Je stredne hustý, samovyrovnávací a vhodný na celoplošnú aplikáciu... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny gél so striebornou perleťou. Pre výraznejšiu farbu ho naneste v 2-3 vrstvách. Je stredne hustý, samovyrovnávací a vhodný na celoplošnú aplikáciu na gélovú a polygélovú modeláž. V 36W vytvrdne za 2 minúty. Tento gél vytvrdne aj v dual lampe za 30 až 60 sekúnd. Lepkavý výpotok utrite čističom gélu len ak potrebujete nechty prebrúsiť.
farba čierna
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Vytvrdnutý UV gél

Gél pred použitím premiešajte pomarančovým drievkom alebo štetcom. Naneste ho na celú plochu nechta. Je to čierny gél so striebornou perleťou a je stredne hustý. Jeho aplikácia je úplne jednoduchá. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách, a však každú jednu vrstvu nechajte vytvrdnúť v lampe osobitne. 

vytvrdnuty uv gel

Grafitový gél slúži na zdobenie alebo na celoplošné zafarbenie nechtov. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Pred použitím je dobre gél premiešať pomocou kovového pera. Aplikujeme ho na vopred vymodelované nechty opatrne, aby nezatiekol. Vrstvy opakujeme minimálne dva krát. Grafitový gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty a 9W UV lampe až 5 minút. Medzi vrstvami sa vytvorí na nechtoch jemný výpotok, ktorý je lepkavý. Tento výpotok počas zdobenie nezotierame. Až na záver, keď sú nechty hotové, môžeme tento výpotok odstrániť pomocou čističa.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024