Návody a inšpirácie

Fialový perleťový UV gél LONEL 042 5ml


ID8766
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Fialový gél, ktorý je jemne ligotavý vďaka perleti, ktorú na prvý pohľad nevidno. Pred prácou odporúčame gél premiešať. Aplikujeme ho pomocou plochého... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Fialový gél, ktorý je jemne ligotavý vďaka perleti, ktorú na prvý pohľad nevidno. Pred prácou odporúčame gél premiešať. Aplikujeme ho pomocou plochého štetca opatrne, aby nezatiekol a nebolo vidno ťahy štetca. Je samovyrovnávací. Pre výraznejšiu farbu ho nanesieme v 2 až 3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu necháme tvrdnúť zvlášť. Použijeme UV lampu, kde doba tvrdnutia trvá 2 minúty alebo dual lampu, kde doba tvrdnutia trvá 30 až 60 sekúnd. Pri tvrdnutí gélu vzniká na povrchu lepkavý výpotok, ktorý utrieme až úplne na záver čističom gélu. Gél je vhodný na celoplošné lakovanie polygélových a gélových nechtov.
farba fialová
objem 5 ml

Fialový UV gél

Gél zanecháva na nechte lesklý efekt vďaka jeho perleti. Pred aplikáciou gél premiešame. Pracujeme opatrne a precízne, aby nezatiekol na nechtovú kožtičku.

gel-na-nechte-id19750.jpg (800×800)

Nanášanie gélu

UV gél pred nanášaním vždy premiešajte, pretože pigment sa môže na dne usádzať. Aplikujte ho plochým štetcom na gélovú alebo akrylovú modeláž v jednej až dvoch tenkých vrstvách. Nanášanie nie je pracné, keďže konzistencia gélu je stredne hustá. Tvrdnutie gélu v UV lampe je 2 minúty, pri použití dual lampy postačí 60 až 120 sekúnd. Medzi vrstvami po vybratí z lampy neutierajte lepkavosť. Záverečnú vrstvu tvorí vrchný finish gél, ktorý dodá nechtom lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024