Blog

Čierny gél LONEL so striebornou perleťou 038 5ml


ID5636
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 44 kusov
Čierny UV gél, ktorý má v sebe jemnú, nie veľmi výraznú striebornú perleť. Je dobre pigmentovaný, preto ho stačí naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Má samovyrovnávaciu... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny UV gél, ktorý má v sebe jemnú, nie veľmi výraznú striebornú perleť. Je dobre pigmentovaný, preto ho stačí naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Po nanesení ho vložte na 2 minúty do UV lampy alebo na 30 až 60 sekúnd do dual lampy. Môžete ho použiť na gélovú, alebo polygélovú modeláž. Tvrdnutím v lampe sa na povrchu vytvára výpotok.
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
farba čierna, strieborná
výška 3.2 cm

Čierny perleťový UV gél

Pred použitím je potrebné gél premiešať, aby boli strieborné čiastočky rovnomerne nanesené na nechte. Klasická čierna farba je doplnená o striebornú farbu a na nechte to pôsobí dokonale.

 

Tmavý, čierny UV gél s jemnou striebornou perleťou. Gél je riedky a dobre pigmentovaný. Pred použitím je potrebné ho dobre premiešať pomarančovým drievkom alebo plochým štetcom. Na necht ho nanášame počas modelovania alebo až úplne na záver. Aby nám nanesený UV gél vytvrdol, musíme ho nechať polymerizovať v UV alebo Dual lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024