Návody a inšpirácie

Broskyňový LONEL UV gél 031 5ml


ID4106
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél s perleťou. Stredne krycí. Pre úplné prekrytie alebo pre sýtejšiu farbu je potrebné naniesť ho v 2-3 tenkých vrstvách. Jemný odtieň oranžovo... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél s perleťou. Stredne krycí. Pre úplné prekrytie alebo pre sýtejšiu farbu je potrebné naniesť ho v 2-3 tenkých vrstvách. Jemný odtieň oranžovo ružovej. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Vytvrdne aj v dual UV LED lampe a to už za 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorá slúži ako väzba s ďalšou vrstvou gélu. Používa sa na gélové alebo polygélové nechty.
farba oranžová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou

Jemný oranžový UV gél vyzerá na nechtoch zaujímavo vďaka perleti, ktorú obsahuje. Pred použitím ho premiešajte. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom tak, aby nezatekal a aby na nechte nebolo vidieť ťahy štetca. Použite dve alebo tri vrstvy gélu. Každú z vrstiev nechajte vytvrdnúť v lampe. Na povrchu sa vytvára výpotok.

uv gel s perletou

Gél môže mať usadený pigment, preto ho premiešajte pomocou pomarančového drievka. Má jemnú broskyňovú farbu s jemnou perleťou. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Gél naneste na vymodelované nechty v tenkých vrstvách opatrne. Dbajte na to, aby nezatiekol. Broskyňový gél vám vytvrdne v 36W alebo 9W UV lampe za 2 až 4 minúty. Na nechtoch zanecháva lepkavý výpotok, ktorý zotierate až na záver. Pre vrátenie lesku použite nadlak podlak.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024