Návody a inšpirácie

Biely perleťový LONEL UV gél 044 5ml


ID2585
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 28 kusov
Polokrycí biely gél s perleťou. Pred použitím ho premiešajte špajlou. Môžete ho použiť na celú plochu nechta a dozdobiť perličkami, kamienkami, alebo inými... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Polokrycí biely gél s perleťou. Pred použitím ho premiešajte špajlou. Môžete ho použiť na celú plochu nechta a dozdobiť perličkami, kamienkami, alebo inými ozdobami. Je samovyrovnávací. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV LED lampe 30-60 sekúnd, alebo v UV lampe 2 minúty. Vytvára výpotok. Môžete ho použiť na lakovanie gélových a polygélových nechtov.
farba biela
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou na mliečnom tipe

Gél je s perleťou preto ho pred nanášaním premiešajte. Nanášajte ho opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho pomocou plochého štetca. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe alebo v UV LED lampe.

na tipe

Krycia schopnosť tohto UV gélu

Tento UV gél je svetlý ale silne pigmentovaný. Pred nanášaním ho poriadne premiešajte pomocou kovového pera. Tým že je perleťový, je potrebné ho nanášať na necht precízne a v tenkých vrstvách. UV gél má dobrú kryciu schopnosť. Každú nanesenú vrstvu dajte do 36W lampy na 2 minúty. Na záver farebný zafixujete vrchným UV gélom, ktorý vám navráti lesk. Odmastíte a na kožtičku naneste olejček.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024