Blog

Svetlý strieborný UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID4105
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Sivý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové nechty. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo dual lampe 60 sekúnd. Vytvrdnutú vrstvu... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sivý UV gél s perleťou. Vhodný na gélové nechty. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo dual lampe 60 sekúnd. Vytvrdnutú vrstvu odstránite pomocou pilníka, alebo brúsky. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorá napomáha lepšiemu priľnutiu ďalšej vrstvy gélu.
farba strieborná
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou

Strieborný UV gél s perleťou. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Skôr ako ho začnete nanášať na nechty ho premiešajte pomocou pomarančového drievka. Nanášajte ho plochým štetcom aspoň v dvoch vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte uschnúť v UV lampe. Pre vrátenie lesku použite na záver vrchný UV gél. Výpotok odstráňte.

uv gel s perletou

Gél má strieborno sivú farbu s perleťou. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Pred nanášaním je dobre farebný gél premiešať pomocou pomarančového drievka. Nanášame ho na vopred vymodelované nechty minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W UV lampe 4 až 5 minút. Po vytvrdnutí ostáva gél jemne lepkavý, tento povlak medzi vrstvami nezotierame. Na záver môžeme naniesť vrchný lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022