Blog

Ružový perleťový UV gél LONEL 004 5ml


ID2584
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 50 kusov
Farebný perleťový gél na zdobenie, alebo trvácne lakovanie nechtov. Ako podklad použite tenkú vrstvu 1. fázového gélu, alebo podkladový gél. Po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný perleťový gél na zdobenie, alebo trvácne lakovanie nechtov. Ako podklad použite tenkú vrstvu 1. fázového gélu, alebo podkladový gél. Po vytvrdnutí v UV lampe naneste farebný gél a nechajte vytvrdnúť 2 minúty. Utrite výpotok a čírym, alebo 1-fázovým gélom modelujte C oblúk.
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Perleťový UV gél po nanesení

Gél pred použitím premiešajte aby v ňom neostala usadená perleť. Nanášajte ho v tenkých vrstvách pomocou štetca a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Dbajte na to, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte ešte pred vložením ruky do lampy.  Pre vrátenie lesku použite vrchný UV gél. 

perlet

Ako postupovať

Farebný UV gél je vhodný na maľovanie zdobenie ako aj na natretie celých nechtov. Je stredne hustý preto sa s ním dobre pracuje. Obsahuje jemnú perle, preto ho treba na necht nanášať opatrne a precízne. Nanášame ho v tenkých vrstvách a následne ho dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Pre intenzívnejšiu farbu UV gélu je potrebné vrstvy opakovať. Na vrátenie lesku aplikujeme vrchný UV gél. Vzniknutý výpotok na záver odmastíme cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023