Návody a inšpirácie

Ružový gél LONEL so zlatým leskom 005 5ml


ID2405
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme 32 kusov
Svetloružový gél so zlatou perleťou. Vhodný na celoplošné trvácne lakovanie nechtov i na jemné zdobenie. Bez problémov ho môžeme aplikovať na gélové aj... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetloružový gél so zlatou perleťou. Vhodný na celoplošné trvácne lakovanie nechtov i na jemné zdobenie. Bez problémov ho môžeme aplikovať na gélové aj akrylové nechty, ako aj na nechty vymodelované polygélom. Farebný gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Použitím Dula lampy je čas polymerizácie len 30 až 60 sekúnd. Výpotok utrieme čističom gélu až úplne na záver.
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zlatý lesk

Ružový UV gél je s jemným zlatým leskom. Nanášajte ho opatrne aby nezatekal ku kožičke. Pred nanášaním gél premiešajte. Urobiť tak môžete štetcom alebo pomarančovým drievkom. Gél je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. 

zlatý lesk

Ako naniesť perleťový UV gél

Gél pred použitím opatrne premiešame. Má dobrú kryciu schopnosť a nanášame ho v 2 tenkých vrstvách. Pri aplikácii perleťových gélov je veľmi dôležitý dokonale vytvarovaný podklad, pretože perleť zvýrazní aj ten najmenší nedostatok či nerovnosť. Pri nanášaní pracujeme tak, aby na nechte v perl eti nebolo vidno ťahy štetcom. Gél polymerizuje v 36W UV lampe 2 minúty, alebo v 9W lampe 4-5 minút. Po vytvrdnutí neodstraňujeme lepkavú vrstvu, pretože vďaka nej sa vrchný gél lepšie naviaže.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024