Blog

Petrolejový LONEL UV gél s perleťou 035 5ml


ID2511
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 38 kusov
Modrozelený, tyrkysový UV gél. Vhodný na zdobenie alebo celoplošné maľovanie nechtov, ktoré vydrží 3-4 týždne. Môžete ním maľovať gélové nechty predlžované... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Modrozelený, tyrkysový UV gél. Vhodný na zdobenie alebo celoplošné maľovanie nechtov, ktoré vydrží 3-4 týždne. Môžete ním maľovať gélové nechty predlžované ako na tipy tak aj na šablónky. Farebný gél nanášajte na tenkú vytvrdnutú vrstvu podkladového, alebo 1-fázového gélu. Farebné gély tvrdnú v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na ich povrchu vytvára výpotok, ktorý je vhodné utrieť čističom gélu.
farba modrá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Gél po vytvrdnutí

Gél pred nanášaním premiešajte, aby neostal usadený. Po vytvrdnutí je gél tyrkysovej farby a má jemnú perleť.  Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou. Ako konečenú vrstvu použite vrchný UV gél, ktorý dodá farbe lesk.  Lepkavý povlak z tvrdnutia odstránite čističom. 

po vytvrdnutí

Ako postupovať

Gél je krásnej modrozelenej farby. Má jemnú perleť. Nanášajte ho na vymodelované gélové nechty. Predtým ako začnete gél nanášať na nechty, pomocou pomarančového drievka ho premiešajte. Dávajte pozor na to aby vám gél nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane tak ho odstráňte, a až tak dajte vytvrdnúť do UV lampy. V 36W UV lampe je potrebné, aby ste nechty nechali tvrdnúť 2 minúty a v 9W lampe až 5 minút. Ako záverečnú vrstvu aplikujte vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023