Blog

Perleťový fuchsiový UV gél LONEL 017 5ml


ID2510
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 35 kusov
Ružovo-fialový perleťový UV gél na zdobenie či maľovanie nechtov. Nechty najprv prebrúste a predĺžte na tipy alebo šablóny. Tak naneste primer a tenkú... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo-fialový perleťový UV gél na zdobenie či maľovanie nechtov. Nechty najprv prebrúste a predĺžte na tipy alebo šablóny. Tak naneste primer a tenkú vrstvu gélu. Po vytvrdnutí môžete nanášať farebný gél na celú plochu nechta. Nieje chybou naniesť farebný gél v dvoch vrstvách. Viac vrstiev lepšie kryje a farba bude intenzívnejšia. Každú vrstvu farebného gélu nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na povrchu vytvorí lepkavý výpotok, ktorý podľa potreby môžete utrieť čističom gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou

Gél pred použitím premiešajte. Urobiť tak môžete so štetcom alebo pomarančovým drievkom. Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak, aby nezatiekol ku kožičke. UV gél má jemnú perleť a na nechtoch vyzerá zaujímavo.  Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél pre vrátenie lesku. 

gel

Farba a odlesk UV gélu

Stredne krycí ružový perleťový UV gél. Nanášame ho v 2-3 tenkých vrstvách. Pri aplikácii dbáme na to, aby pred vložením do UV lampy nebolo vidno na nechte ťahy štetca. V 4-žiarovkovej lampe gél vytvrdne za 2 minúty (120 sekúnd), alebo v 9W lampe s 1 žiarovkou za 4-5 minút. Lepkavosť, ktorá sa pri tvrdnutí vytvorí na nechte neutierame. Tvorí totiž väzbu s ďalším naneseným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024