Blog

Pastelový modrý UV gél LONEL 008 5ml


ID2306
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 27 kusov
Perleťový gél na zdobenie a maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale použitím Dual lampy vytvrdne už za 30 až 60 sekúnd. Pri polymerizácii sa... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Perleťový gél na zdobenie a maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale použitím Dual lampy vytvrdne už za 30 až 60 sekúnd. Pri polymerizácii sa na jeho povrchu vytvára výpotok, ktorý nezotierame. Gél je stredne hustej konzistencie. Nanášajte ho minimálne v dvoch tenších vrstvách pomocou plochého štetca. Každú je potrebné nechať zvlášť vytvrdnúť. Hotové nechty prelakujeme UV leskom alebo finishom.
farba modrá
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Gél aplikovaný na mliečny tip

Gél je po nanesení jemnej modrej farby. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak aby nezatekal ku kožičke. Zatečený gél odstráňte ešte pred vložením ruky do UV lampy. Pred použitím ho premiešajte. Urobte tak štetcom alebo pomarančovým drievkom.

farba

Nanášanie gélu

UV gél je s perleťou preto ho pred nanášaním premiešajte. Môžete tak urobiť pomocou pomarančového drievka. Gél nanášajte plochým štetcom v tenkých vrstvách. Nechty nechajte vytvrdnúť v 36W lampe 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. Lepkavosť neutierajte ale aplikujte záverečnú vrchnú vrstvu UV gélu. Po vytvrdnutí je UV gél jemnej modrej farby. Je nenápadný no vďaka perleti vyzerá na nechtoch zaujímavo.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023