Blog

Grafitový UV gél LONEL 048 5ml


ID4115
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Čierny gél so striebornou perleťou. Pre výraznejšiu farbu ho naneste v 2-3 vrstvách. Pre uschnutie je nutné použiť UV lampu. V 36W uschne za 2 minúty,... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny gél so striebornou perleťou. Pre výraznejšiu farbu ho naneste v 2-3 vrstvách. Pre uschnutie je nutné použiť UV lampu. V 36W uschne za 2 minúty, no ak máte slabšiu 9W lampu tak čas tvrdnutia bude 4-5 minút. Tento gél vytvrdne aj v dual lampe za 60 sekúnd. Lepkavý výpotok utrite čističom gélu len ak potrebujete nechty prebrúsiť, alebo sa jedná o poslednú vrstvu.
farba čierna
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Vytvrdnutý UV gél

Gél pred použitím premiešajte pomarančovým drievkom alebo štetcom. Naneste ho na celú plochu nechta alebo ho môžete využiť iba na nejaké zdobenie. Je to čierny gél so striebornou perleťou a je stredne hustý. Jeho aplikácia je úplne jednoduchá. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách, a však každú jednu vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe osobitne. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Vďaka nemu ostanú nechty lesklé. 

vytvrdnuty uv gel

Grafitový gél slúži na zdobenie alebo na celoplošné zafarbenie nechtov. Je stredne hustý a silne pigmentovaný. Pred použitím je dobre gél premiešať pomocou kovového pera. Aplikujeme ho na vopred vymodelované nechty opatrne, aby nezatiekol. Vrstvy opakujeme minimálne dva krát. Grafitový gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty a 9W UV lampe až 5 minút. Medzi vrstvami sa vytvorí na nechtoch jemný výpotok, ktorý je lepkavý. Tento výpotok počas zdobenie nezotierame. Až na záver, keď sú nechty hotové, môžeme tento výpotok odstrániť pomocou čističa.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023