Blog

Čierno zlatý UV gél LONEL 037 5ml


ID5635
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 44 kusov
Čierny gél s veľmi pekným efektom, ktorý vytvára zlatá perleť v ňom. Farebný gél môžete použiť na celý necht, alebo len na zdobenie, či špičku. V UV lampe... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny gél s veľmi pekným efektom, ktorý vytvára zlatá perleť v ňom. Farebný gél môžete použiť na celý necht, alebo len na zdobenie, či špičku. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no ak máte dual lampu tak v nej vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. Odporúčame nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Farebný gél je vhodný na gélovú alebo polygélovú modeláž. Výpotok po vytvrdnutí neutierajte a naneste finish pre lesk.
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
farba čierna, zlatá
výška 3.2 cm

Perleťový UV gél

Čierny UV gél so zlatými čiastočkami. Necht nie len oživí ale aj dodá potrebný lesk. Zlaté čiastočky sa v svetle odrážajú a vytvárajú dokonalý vzhľad. Pre dosiahnutie ešte väčšieho lesku môžete použiť ako záverečnú vrstvu nadlak podlak.

Krásny čierno zlatý UV gél s obsahom perlete. Pred použitím je potrebné UV gél poriadne premiešať, aby sa usadená perleť rozložila. Môžeme ho naniesť na celý povrch nechta alebo len na určité miesto. Vďaka riedkej konzistencii sa s ním dobre pracuje. Aby gél lak vytvrdol, musíme ho nechať polymerizovať v UV alebo Dual lampe. Výpotok, ktorý vznikne na povrchu gélu, odstraňujeme až na záver.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024