Blog

Biely perleťový LONEL UV gél 5 ml

LONEL

ID2585
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Polokrycí biely gél s perleťou. Pred použitím ho premiešajte špajlou. Môžete ho použiť aj na celú plochu nechta a doplniť nálepkou, alebo perličkami, kaviárom.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Polokrycí biely gél s perleťou. Pred použitím ho premiešajte špajlou. Môžete ho použiť aj na celú plochu nechta a doplniť nálepkou, alebo perličkami, kaviárom. Pod farebný gél nezabudnite naniesť vrstvu podkladového, alebo 1-fázového gélu. Na farebný gél, je vhodné vymodelovať čírym gélom C-oblúk.
farba biela
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

UV gél s perleťou na mliečnom tipe

Gél je s perleťou preto ho pred nanášaním premiešajte. Nanášajte ho opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho pomocou plochého štetca. Nechajte vytvrdnúť v UV lampe.

na tipe

Krycia schopnosť tohto UV gélu

Tento UV gél je svetlý ale silne pigmentovaný. Pred nanášaním ho poriadne premiešajte pomocou kovového pera. Tým že je perleťový, je potrebné ho nanášať na necht precízne a v tenkých vrstvách. UV gél má dobrú kryciu schopnosť. Každú nanesenú vrstvu dajte do 36W lampy na 2 minúty. Na záver farebný zafixujete vrchným UV gélom, ktorý vám navráti lesk. Odmastíte a na kožtičku naneste olejček.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022