Blog

Telový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID5637
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Ružovo hnedý gél, ktorý je ideálny pre upravené no nie nápadné nechty. Môžete ho použiť na celý necht, alebo aj na zdobenie. Je veľmi dobre pigmentovaný... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo hnedý gél, ktorý je ideálny pre upravené no nie nápadné nechty. Môžete ho použiť na celý necht, alebo aj na zdobenie. Je veľmi dobre pigmentovaný a pri celoplošnom lakovaní postačia dve tenké vrstvy. Aplikujte ho na vopred vymodelovaný necht gélom, alebo polygélom. Tvrdnutím v lampe sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok. V UV lampe ho nechajte 2 minúty. Ak máte dual lampu tak postačí 30 až 60 sekúnd. Na záver použite finish vrchný gél.
štítok Novinka
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
výška 3.2 cm
farba hnedá, ružová

Nenápadný telový UV gél

Ak ste sa rozhodli pre menej nápadnú a prirodzenú farbu, no zároveň chcete mať nechty upravené tak tento telový UV gél je správna voľba.

Jemný, telovo ružový UV gél značky Lonel. UV gél sa veľmi dobre nanáša na necht vďaka svojej riedkej konzistencii. Aby sme docielili sýtosť farby, postačí ho aplikovať len v dvoch tenkých vrstvách. Priamo na prírodný necht sa tento farebný UV gél nenanáša. Na jeho vytvrdnutie môžeme použiť UV alebo Dual lampu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021