Blog

Telový UV gél LONEL 078 5ml


ID5637
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Ružovo hnedý gél, ktorý je ideálny pre upravené no nie nápadné nechty. Je vhodný na maľovanie na celý necht. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo hnedý gél, ktorý je ideálny pre upravené no nie nápadné nechty. Je vhodný na maľovanie na celý necht. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách aby ste dosiahli jednotnú farbu. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Aplikujte ho na vopred vymodelovaný necht gélom, alebo polygélom. Tvrdnutím v lampe sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok. V UV lampe ho nechajte 2 minúty. Ak máte dual lampu tak postačí 30 až 60 sekúnd.
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
výška 3.2 cm
farba hnedá, ružová
štítok Zľava

Nenápadný telový UV gél

Ak ste sa rozhodli pre menej nápadnú a prirodzenú farbu, no zároveň chcete mať nechty upravené tak tento telový UV gél je správna voľba.

Jemný, telovo ružový UV gél značky Lonel. UV gél sa veľmi dobre nanáša na necht vďaka svojej riedkej konzistencii. Aby sme docielili sýtosť farby, postačí ho aplikovať len v dvoch tenkých vrstvách. Priamo na prírodný necht sa tento farebný UV gél nenanáša. Na jeho vytvrdnutie môžeme použiť UV alebo Dual lampu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024