Návody a inšpirácie

Svetlý lososový UV gél LONEL 067 5ml


ID8770
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 11 kusov
Stredne hustý, pastelovo lososový UV gél, ktorý je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách a každú vrstvu... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Stredne hustý, pastelovo lososový UV gél, ktorý je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách a každú vrstvu vložte do lampy aby gél vytvrdol. Čas tvrdnutia v UV LED lampe je 30 až 60 sekúnd. V UV lampe 2 minúty. Môžete ho nanášať na gélové alebo polygélové nechty. Lepkavý výpotok, ktorý ostáva po vytvrdnutí v lampe zabezpečuje lepšiu priľnavosť následných vrstiev.
objem 5 ml
farba ružová, biela
štítok Zľava

Nanášanie gélu

UV gél pastelovej lososovej farby sa vďaka svojej stredne hustej konzistencii veľmi dobre nanáša. Je veľmi dobre pigmentovaný, preto ho stačí naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Nanášajte ho s plochým štetcom na gélovú, akrylovú alebo polygélovú modeláž. Výpotok medzi vsrtvami neutierajte, aby sa jednotlivé vrstvy gélov na seba naviazali. Každú vrstvu naneseného gélu nechajte vytvrdnúť v lampe. Čas tvrdnutia závisí od použitej lampy a množstva naneseného gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty, v dual lampe mu postačí aj minúta. V slabšej dual lampe to však môže byť aj 120 sekúnd. Lepkavosť neutierajte ani po poslednej vrstve farebného gélu a na celé lakovanie naneste vrchný gél, alebo iný nadlak s leskom, pre žiarivý lesk a trvácnosť manikúry. Po jeho vytvrdnutí utrite výpotok cleanerom a buničinou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024