Blog

Svetlofialový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID2453
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 49 kusov
Pastelový fialový UV gél na zdobenie i maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára výpotok, ktorý odstránite čističom... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 22% 0.80 €
Naša cena 2.79 €
Zľava platí do 04.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pastelový fialový UV gél na zdobenie i maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára výpotok, ktorý odstránite čističom gélu, až úplne na záver, nie počas modelovania. Farebné gély nanášajte ako druhú alebo tretiu vrstvu. Prvú vrstvu by mal na nechtoch tvoriť podkladový alebo 1-fázový UV gél.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba UV gélu

Farba gélu po vytvrdnutí je levanduľovo fialová. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho opatrne aby nezatiekol ku kožičke. Naneste ho na vvymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. Aby sa nechty pekne leskli, použite na záver vrchný UV gél.

farba

Nanášanie gélu

Na začiatku gél premiešame, aby v ňom pigment neostal usadený. Po nanesení gélu sú nechty pastelovo fialovej farby. Má dobrú kryciu schopnosť. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách pomocou plochého štetca. Na nechty ho aplikujeme opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Vrstvy UV gélu nechávame vždy vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. V 9W UV lampe trvá tvrdnutie gélu trochu dlhšie. Je to cca 5 minút. Výpotok utierame čističom gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022