Návody a inšpirácie

Svetlo modrý gél LONEL 092 5ml


ID2403
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Modrý pastelový gél na maľovanie nechtov. Stredne hustý so samovyrovnávacou schopnosťou. Vhodný na celoplošné maľovanie gélových alebo polygélových nechtov.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Modrý pastelový gél na maľovanie nechtov. Stredne hustý so samovyrovnávacou schopnosťou. Vhodný na celoplošné maľovanie gélových alebo polygélových nechtov. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. Každú z vrstviev je nutné nechať samostatne vytvrdnúť v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd, alebo v UV lampe 2 minúty. Tvrdnutím vzniká výpotok.
farba modrá
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba gélu v skutočnosti

UV gél nanesený na mliečny tip. Je svetlo modrej farby. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť.  Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou. Aby ste farbe vrátili lesk, na záver použite vrchný UV gél. Lepkavosť z tvrdnutia odstráňte čističom. 

skutocnost

Aký je gél v skutočnosti hustý

Tento UV gél je strednej hustoty, takže sa s ním dobre pracuje. Môžete ho aplikovať na celý necht alebo ho využiť iba na zdobenie. Gél pred použitím premiešajte, aby v ňom neostal usadený pigment. Je potrebné ho nechať vytvrdnúť v UV lampe. V 36W lampe stačí 2 minúty ale v 9W ho nechajte tvrdnúť 4 - 5 minút. Lepkavosť po vytvrdnutí vytvára väzbu pre ďalšiu vrstvu gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024