Návody a inšpirácie

Sivý UV gél LONEL 098 5ml


ID3553
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Šedý UV gél nádherne vyzneje v kombinácii s ružovým alebo žltým gélom. V 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty, ale v UV LED lampe už za 30 až 60 sekúnd. Na... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Šedý UV gél nádherne vyzneje v kombinácii s ružovým alebo žltým gélom. V 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty, ale v UV LED lampe už za 30 až 60 sekúnd. Na vopred vymodelované polygélové alebo gélové nechty ho aplikujte plochým štetcom minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára výpotok, ktorý v prípade potreby môžete odstrániť čističom gélu..
farba sivá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Krycia schopnosť gélu

UV gél je stredne hustý a a má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV alebo UV LED lampe. 

krytie

Práca s týmto UV gélom

UV gél je dôležité premiešať pomarančovým drievkom, aby neostal usadený. Až tak ho môžeme pomocou štetca, ktorý je na to určený, nanášať na nechty. Robíme to opatrne, aby nezatekal. Ak nám UV gél zatečie ku kožičke, odstránime ho. Nechty dáme do UV lampy na 2 minúty. V prípade, ak máme iba 9W UV lampu, musíme tam gél nechať vytvrdnúť 5 minút. Na vrátenie lesku použijeme vrchný UV gél, z ktorého po vytvrdnutí utrieme výpotok.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024