Návody a inšpirácie

Ružový UV gél LONEL 058 5ml


ID1794
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 28 kusov
Ružový UV gél vhodný na celoplošné maľovanie gélových a polygélových nechtov. Stredne hustý gél z nechtov nesteká a má samovyrovnávaciu schopnosť. Nanášame... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružový UV gél vhodný na celoplošné maľovanie gélových a polygélových nechtov. Stredne hustý gél z nechtov nesteká a má samovyrovnávaciu schopnosť. Nanášame ho pomocou plochého štetca minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Gél vytvrdne v UV lampe za 2 minúty a v UV LED lampe za 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy ostáva povrch lepkavý, je to výpotok.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Ako kryje tento gél

Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Pred nanášaním ho opatrne premiešajte, aby pigment neostal usadený. Na nechty ho nanášajte v dvoch vrstvách. 

ako gel kryje

 

Krycia schopnosť ružového gélu

Gél je dostatočne pigmentovaný a dobre kryje. Pred nanesením na necht ho premiešajme, pretože pigment sa môže usadiť na dne. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách. Gél tvrdne v UV lampe. V 36W lampe 2 minúty, alebo v 9W lampe 4-5 minút. Lepkavý výpotok, ktorý sa vytvoril pri tvrdnutí neodstraňujeme. Vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024