Blog

Ružový pastelový UV gél LONEL 5ml

LONEL

ID2305
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Svetlo ružový UV gél na zdobenie nechtov i maľovanie nechtov. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný, preto ho postačí na nechty aplikovať len v dvoch... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 22% 0.80 €
Naša cena 2.79 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo ružový UV gél na zdobenie nechtov i maľovanie nechtov. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný, preto ho postačí na nechty aplikovať len v dvoch vrstvách. Na jeho vytvrdnutie môžeme použiť 36W UV lampu alebo Dual lampu. Dĺžka polymerizácie bude v každej lampe iná. Počas tvrdnutia sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok. Ten môžeme z nechtov odstrániť až úplne na záver.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél na mliečnom tipe

UV gél je dobre krycí. Je jemnej pastelovej farby. Na tejto fotografii je nanesený na tipe mliečnej farby. Premiešajte ho pomarančovým drievkom a na nechty ho nanášajte opatrne, aby nezatekal. Naneste ho v dvoch tenkých vrstvách. 

na mliecnom tipe

Ako postupovať

Pastelový UV gél s dobrou krycou schopnosťou. Najprv ho opatrne premiešame, aby sa prípadný usadený pigment rovnomerne rozložil v géli. Nanášame ho na nechty v 2 tenších vrstvách. Nanesený gél je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe. Ak máme 36W lampu so štyroma žiarovkami, tak gél v nej tvrdne 2 minúty. Ale ak máme 9W lampu s 1 žiarovkou, tak tam gél tvrdne dlhšie 4-5 minút. Lepkavosť neutierame a nanesieme vrchný, alebo 1-fázový UV gél.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022