Návody a inšpirácie

Ružový pastelový UV gél LONEL 096 5ml


ID2305
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Svetlo ružový UV gél na celoplošné maľovanie nechtov. Gél je stredne hustý a vhodný na jenofarebné nechty. Je potrebné nanášať ho v dvoch až troch tenkých... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo ružový UV gél na celoplošné maľovanie nechtov. Gél je stredne hustý a vhodný na jenofarebné nechty. Je potrebné nanášať ho v dvoch až troch tenkých vrstvách, aby bola farba jednotná. Na jeho vytvrdnutie môžeme použiť 36W UV lampu alebo Dual UV LED lampu. Dĺžka polymerizácie bude v každej lampe iná. Počas tvrdnutia sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél na mliečnom tipe

UV gél je jemnej pastelovej farby. Na tejto fotografii je nanesený na tipe mliečnej farby. Premiešajte ho pomarančovým drievkom a na nechty ho nanášajte opatrne, aby nezatekal. Naneste ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. 

na mliecnom tipe

Ako postupovať

Pastelový UV gél s dobrou krycou schopnosťou. Najprv ho opatrne premiešame, aby sa prípadný usadený pigment rovnomerne rozložil v géli. Nanášame ho na nechty v 2 tenších vrstvách. Nanesený gél je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe. Ak máme 36W lampu so štyroma žiarovkami, tak gél v nej tvrdne 2 minúty. Ale ak máme 9W lampu s 1 žiarovkou, tak tam gél tvrdne dlhšie 4-5 minút. Lepkavosť neutierame a nanesieme vrchný, alebo 1-fázový UV gél.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024