Blog

Púdrový UV gél LONEL s fialovým odleskom 006 5ml


ID3954
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Telovo púdrový farebný UV gél s jemnou fialovou perleťou. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v UV LED lampe 30-60 sekúnd. Používajte ho ako farebný gél,... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telovo púdrový farebný UV gél s jemnou fialovou perleťou. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v UV LED lampe 30-60 sekúnd. Používajte ho ako farebný gél, na trvácne celoplošné lakovanie gélových alebo polygélových nechtov. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v lampe. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok. Ten v prípade potreby odstránite cleanerom a buničinou.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba UV gélu 

Gél naneste na nechty v dvoch vrstvách. Urobiť tak môžete použitím plochého štetca. Pred použitím ho premiešajte a dbajte na to aby vám nezatiekol ku kožtičke. 

farba

Ako postupovať

Je stredne pigmentovaný s jemnučkým fialovým prachom. Má jemnú púdrovú farbu s fialovým odleskom. Je stredne hustý, preto sa s ním pracuje ľahko. Púdrový gél je potrebné pred nanesením premiešať so štetcom, alebo pomocou kovového pera. Nanášame ho na necht v tenkých vrstvách. Vrstvy môžeme opakovať viac krát. UV gél nechávame vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty. Vzniknutý výpotok neutierame. Ako poslednú vrstvu nanesieme finish.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024