Návody a inšpirácie

Púdrový UV gél LONEL 093 5ml


ID3552
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Farebný púdrový UV gél na celoplošné maľovanie nechtov. Aplikujte ho na vopred vymodelované gélové alebo polygélové nechty. Odporúčame naniesť minimálne... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný púdrový UV gél na celoplošné maľovanie nechtov. Aplikujte ho na vopred vymodelované gélové alebo polygélové nechty. Odporúčame naniesť minimálne dve vrstvy. V UV lampe tvrdne za 2 minúty, ale použitím UV LED lampy bude nanesený UV gél vytvrdnutý už za 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, výpotok, ktorý odstránite čističom gélu v prípade potreby prebrúsenia.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Reálna farba gélu

Gél je jemnej púdrovej farby. Na nechtoch je nenápadný a prirodzene vyzerajúci. Pred použitím ho premiešajte pomarančovým drievkom alebo štetcom.  Nanášajte v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél odtstráňte ešte pred vložením rúk do UV lampy. 

farba

Nanášame prirodzený UV gél s farbou púdru

Odtieň ideálny pre nenápadné, ale vždy pekne upravené nechty. Pred nanesením na necht je dobré gél premiešať, aby bol rovnomerne pigmentovaný. Miešame opatrne a nevháňame do gélu vzduch, aby nevznikli bublinky. Gél je viac pigmentovaný a dobre kryje. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, no ak máte 9W lampu, tak je potrebné ho nechať tvrdnúť 4-5 minút. Lepkavý výpotok neodstraňujeme, pretože vytvorí prirodzenú väzbu s ďalšou vrstvou gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024