Blog

Pastelový zelený UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID2513
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Svetlo zelený pastelový gél. Použite ho na zdobenie alebo na trvácnejšie maľovanie nechtov. Farebný gél aplikujte na tenkú vytvrdnutú vrstvu podkladového,... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 22% 0.80 €
Naša cena 2.79 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo zelený pastelový gél. Použite ho na zdobenie alebo na trvácnejšie maľovanie nechtov. Farebný gél aplikujte na tenkú vytvrdnutú vrstvu podkladového, alebo 1-fázového gélu. Má dobrú kryciu schopnosť, no pre ľahšie používanie, je dobré naniesť ho v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu gélu nechajte vytvrdnúť v lampe 2 minúty. Lepkavý výpotok utrite čističom gélu. Ďalej pokračujte s modelovaním C oblúku.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Jemná farba UV gélu

UV gél má po vytvrdnutí jemnú pastelovú farbu. Farba je ideálna na letné zdobenie nechtov. UV gél nanášajte na nechty plochým štetcom v dvoch vrstvách. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobenie. Má dobrú kryciu schopnosť. 

farba

UV gél po vytvrdnutí dvoch vrstiev

UV gél je jemnej zelenej farby. Pred použitím ho premiešajte. Je dobre pigmentovaný a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho na vymodelované nechty v dvoch vrstvách, pričom každú vrstvu necháte poriadne vytvrdnúť v UV lampe. Ako podklad použite číry podkladový UV gél. Pri nanášaní dbajte na to, aby gély nezatekali ku kožičke. Ak sa tak stane, kožu očistite pomocou pomarančového drievka. Nezabudnite použiť vrchnú vrstvu pre vrátenie lesku. V 36W UV lampe je doba tvrdnutie 2 minúty, no v 9W je to až 5 minút. Výpotok odstráňte čističom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022