Návody a inšpirácie

Pastelový zelený UV gél LONEL 100 5ml


ID2513
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 40 kusov
Svetlo zelený pastelový gél. Použite ho na trvácne lakovanie polygélových alebo gélových nechtov. Farebný gél aplikujte v tenkých vrstvách, ktoré pre jednotnosť... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo zelený pastelový gél. Použite ho na trvácne lakovanie polygélových alebo gélových nechtov. Farebný gél aplikujte v tenkých vrstvách, ktoré pre jednotnosť farby treba zopakovať 2 až 3krát. Každú vrstvu gélu nechajte vytvrdnúť v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd, alebo v UV lampe 2 minúty. Lepkavý výpotok utrite cleanerom v prípade potreby prebrúsenia nerovností.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Jemná farba UV gélu

UV gél má po vytvrdnutí jemnú pastelovú farbu. Farba je ideálna na letné zdobenie nechtov. UV gél nanášajte na nechty plochým štetcom v dvoch vrstvách. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta. Má dobrú kryciu schopnosť. 

farba

UV gél po vytvrdnutí dvoch vrstiev

UV gél je jemnej zelenej farby. Pred použitím ho premiešajte. Je dobre pigmentovaný a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho na vymodelované nechty v dvoch vrstvách, pričom každú vrstvu necháte poriadne vytvrdnúť v UV lampe. Ako podklad použite číry podkladový UV gél. Pri nanášaní dbajte na to, aby gély nezatekali ku kožičke. Ak sa tak stane, kožu očistite pomocou pomarančového drievka. Nezabudnite použiť vrchnú vrstvu pre vrátenie lesku. V 36W UV lampe je doba tvrdnutie 2 minúty, no v 9W je to až 5 minút. Výpotok odstráňte čističom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024