Blog

Pastelovo zelený UV gél LONEL 109 5ml


ID4216
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Svetlo zelený mätový UV gél mint vhodný na jednofarebné nechty. Môžete ho použiť na celoplošné lakovanie. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlo zelený mätový UV gél mint vhodný na jednofarebné nechty. Môžete ho použiť na celoplošné lakovanie. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte v UV lampe 2 minúty, alebo v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorá vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom. Farebný gél môžete použiť na gélové alebo polygélové nechty. Je samovyrovnávací.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Pastelová farba gélu

Jemný pastelovo zelený UV gél je stredne hustý. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca. Dbajte na to, aby nezatekal a aby každá nanesená vrstva bola poriadne vytvrdnutá. Gél môžete nanášať na celú plochu nechtov.

pastelova farba gelu

UV gél na zdobenie alebo celoplošné zafarbenie umelých nechtov. Má krásnu pastelovo zelenú farbu. UV gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Na necht ho nanášame minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Na vytvrdnutie vložíme ruky do 36W alebo 9W UV lampy na 2 až 5 minút. Gél po vytvrdnutí ostáva lepkavý. Tento lepkavý film počas nanášania a modelovania nezotierame.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024