Návody a inšpirácie

Pastelovo oranžový gél LONEL 097 5ml


ID2402
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Farebný svetlo oranžový UV gél na maľovanie nechtov. Je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Je stredne hustý a je potrebné nanášať ho v 2-3 tenkých... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný svetlo oranžový UV gél na maľovanie nechtov. Je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Je stredne hustý a je potrebné nanášať ho v 2-3 tenkých vrstvách. V UV LED lampe vytvrdne za 30 až 60 sekúnd, v UV lampe so žiarovkami za 2 minúty. Vytvára výpotok.
farba oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél po nanesení 

Gél je jemnej oranžovej farby. Nanášajte ho v dvoch tenších vrstvách. Dbajte na to, aby nezatekal. Pred nanášaním ho premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk. 

po naneseni

Robíme s pastelovo oranžovým gélom

Jemný a nenápadný, no nie nudný odtieň. Je viac pigmentovaný a dobre prekrýva podklad. Pred nanesením na necht je vhodné ho premiešať, aby sa pigment rovnomerne rozložil. Nanášame ho v dvoch tenkých vrstvách. Tento farebný gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Ak máme 1-žiarovkovú lampu, tak je potrebné nechať ho tvrdnúť 4-5 minút. Po vytvrdnutí neutierajme lepkavosť. Lepkavá vrstva vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024