Návody a inšpirácie

Olivovo zelený UV gél LONEL 094 5ml


ID3551
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Army zelený UV gél, ktorý v 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty a v UV LED lampe za 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách na vopred vymodelovanú... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Army zelený UV gél, ktorý v 36W UV lampe tvrdne za 2 minúty a v UV LED lampe za 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách na vopred vymodelovanú gélovú alebo polygélovú modeláž. Pri tvrdnutí sa vytvára na povrchu lepkavý výpotok, ktorý môžete odstrániť cleanerom a buničinou.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Gél po vytvrdnutí

Gél pred nanášaním premiešajte. Urobiť tak môžete štetcom alebo pomarančovým drievkom. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Dbajte na to, aby nezatekal. Po vytvrdnutí je jemnej zelenej farby. Výpotok očistite čističom gélu.

gel po uschnuti

Ako postupovať

UV gél má dobrú kryciu schopnosť. Je lepšie ak gél nanesieme v dvoch tenších vrstvách. Tenká vrstva pod UV svetlom lepšie vytvrdne. Gél po vytvrdnutí ostane jemnej zelenej farby. Vytvrdnúť ho necháme v 36W UV lampe 2 minúty a však v 9W lampe 5 minút. Lepkavosť neutierame. Vytvorí sa tým väzba pre ďalšiu vrstvu, a tou je vrchný UV gélu. Pred použitím gél premiešame drievkom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024