Blog

Levanduľový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID4113
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Staro fialový gél strednej hustoty s dobrou krycou schopnosťou. Aplikujte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte zaschnúť v UV lampe 2 minúty,... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Staro fialový gél strednej hustoty s dobrou krycou schopnosťou. Aplikujte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte zaschnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd. Lepkavú vrstvu, výpotok, neutierajte, lebo tvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Svetlý odtieň fialovej

Svetlý fialový UV gél. Je stredne hustý a jednoducho sa nanáša. Nanášajte ho na nechty pomocou plochého štetca. Použite dve tenké vrstvy farebného UV gélu. Každú vrstvu však musíte nechať poriadne uschnúť. V 36W  UV lampe uschne za dve minúty. Na záver je vhodné použiť tiež číru vrstvu, ktorá dodá nechtom lesk. Pre zaujímavejšie zdobenie môžete do nevytvrdnutého gélu naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby podľa vlastného výberu.  

svetly odtien fialovej

Pred použitím gél poriadne premiešajte pomocou kovového pera alebo pomarančového drievka. Má jemnú, staro fialovú farbu. Vďaka dobrej pigmentácii ho nie je potrebné nanášať veľa. Naneste ho na gélové alebo akrylové nechty v tenkej vrstve. Potom nechajte nechty vyschnúť v UV lampe. Dbáme, aby gél nezatiekol až na kožtičku. Po vytvrdnutí ostávajú nechty lepkavé. Túto lepkavosť môžeme odstrániť až na záver, nie počas lakovania alebo zdobenia.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021