Návody a inšpirácie

Bledohnedý UV gél LONEL 091 5ml


ID5639
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Pastelovo hnedý, béžový UV gél, ktorý je vhodný na lakovanie polygélových alebo gélových nechtov. V prípade jednofarebných nechtov ho nanášajte v dvoch... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pastelovo hnedý, béžový UV gél, ktorý je vhodný na lakovanie polygélových alebo gélových nechtov. V prípade jednofarebných nechtov ho nanášajte v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každú nechajte v UV lampe 2 minúty, alebo v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť na povrchu je bežnou súčasťou a vďaka nej bude nasledujúca vrstva lepšie držať. V prípade potreby nechty prebrúsiť, utrite lepkavosť cleanerom a buničinou. Gél je samovyrovnávací.
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
výška 3.2 cm
farba hnedá
štítok Zľava

Svetlohnedý UV gél na nechte

Na upravené nechty nanášajte gél štetcom v tenkej vrstve. Pre jeho strednú pigmentáciu môžete naniesť gél 2-3 krát. Po vytvrdnutí sa na nechte tvorí lepkavosť.

Bledo hnedý UV gél značky Lonel na zafarbenie umelých nechtov. UV gélom je možné vytvoriť aj rôzne zdobenie. Má jemnú kamuflážnu farbu. Na modeláž ho aplikujeme plochým alebo tenkým štetcom, záleží od daného výsledku. Na vytrdnutie môžeme použiť UV alebo Dual lampu. Po vytrdnutí je povrch lepkavý. Túto lepkavosť počas práce nezotierame.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024