Blog

Svetlý lososový UV gél LONEL 067 5ml


ID8770
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 14 kusov
Dobre krycí UV gél v pastelovej lososovej farbe má stredne hustú konzistenciu, čo uľahčuje jeho nanášanie. Je silno pigmentovaný, preto ho stačí nanášať... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Dobre krycí UV gél v pastelovej lososovej farbe má stredne hustú konzistenciu, čo uľahčuje jeho nanášanie. Je silno pigmentovaný, preto ho stačí nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Nanáša sa na nechtovú modeláž. Lepkavý výpotok, ktorý ostáva po vytvrdnutí v lampe zabezpečuje lepšiu priľnavosť následných vrstiev. Doba tvrdnutia gélu závisí od použitej lampy a množstva naneseného gélu. Pri použití UV lampy potrebuje gél polymerizovať 2 minúty. Pri použití výkonnejšej dual lampy postačí 60 až 90 sekúnd.
objem 5 ml
farba ružová, biela
štítok Zľava

Nanášanie gélu

UV gél pastelovej lososovej farby sa vďaka svojej stredne hustej konzistencii veľmi dobre nanáša. Je veľmi dobre pigmentovaný, preto ho stačí naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Nanášajte ho s plochým štetcom na gélovú, akrylovú alebo polygélovú modeláž. Výpotok medzi vsrtvami neutierajte, aby sa jednotlivé vrstvy gélov na seba naviazali. Každú vrstvu naneseného gélu nechajte vytvrdnúť v lampe. Čas tvrdnutia závisí od použitej lampy a množstva naneseného gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty, v dual lampe mu postačí aj minúta. V slabšej dual lampe to však môže byť aj 120 sekúnd. Lepkavosť neutierajte ani po poslednej vrstve farebného gélu a na celé lakovanie naneste vrchný gél, alebo iný nadlak s leskom, pre žiarivý lesk a trvácnosť manikúry. Po jeho vytvrdnutí utrite výpotok cleanerom a buničinou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024